Kvalifikācijas celšana

frizieru kursi un apmācība, frizieru skola, profesionālā izglītībastilistu skola un apmācība, stilistu skola, profesionālā izglītībafrizieru kursi un apmācība, frizieru skola, profesionālā izglītībamatu pieaudzēšanas kursi un apmācība, kvalifikācijas celšana, profesionālā izglītībakvalifikācijas celšana, frizieru kursi un apmācība, frizieru skola, profesionālā izglītībavizāžistu skola un apmācība, vizāžistu kursi, profesionālā izglītībastilistu skola un apmācība, stilistu skola, profesionālā izglītība

Praktiskās nodarbības FRIZIERMĀKSLĀ

Mācību studija Curly sniedz Jums unikālu iespēju piedalīties praktiskajās nodarbībās un izmantot mācību frizētavu un mūsu KLIENTU BĀZI.

Kam nepieciešamas praktiskās nodarbības?

Frizieriem ar nelielu darba stāžu vai nepietiekošu praksi kādā no friziera specialitātes jomām. Piedāvājam iziet praktiskās nodarbības sieviešu un vīriešu matu griešanā, vakara frizūru veidošanā, matu krāsošanā.

Kā notiek praktiskās nodarbības?

Nodarbības notiek reālā frizētavas pakalpojumu vidē un notiek praktizējošo pasniedzēju uzraudzībā. Pasniedzēji sniedz padomus, atsvaidzina zināšanas vai māca no jauna, kā labāk izpildīt nepieciešamo iemaņu iegūšanas uzdevumu.

  • Nodarbības notiek ar modeļiem un profesionālo kosmētiku Alter Ego un Ehosline. Gan kosmētiku, gan modeļus NODARBĪBU LAIKĀ NODROŠINA MĀCĪBU STUDIJA.

Iegūtās zināšanas palīdzēs atjaunot, padziļināt un strukturēt jau esošās prasmes un iegūt jaunu praktisko pieredzi un drosmi darbā!

Nodarbības 1 reizi nedēļā
Mācību maksa EUR 120 mēnesī.

Pieteikties var trešdienās, piektdienās  no 10.00-16.00 vai aizpildot online reģistrācijas formu

frizieru kursi, frizieru apmācība, frizieru skola